Інформационная платформа участников Холодной войны
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧАСНИКІВ ГІБРИДНИХ ВІЙН - ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

ПАТРІОТИЧНА АКЦІЯ «ЗАХИСТИМО І ЗБЕРЕЖИМО УКРАЇНУ»

Основна мета заходу – підтримання морально-бойового духу військовослужбовців Збройних Сил України, які вже тривалий час знаходяться на польових навчаннях у Харківській області поблизу кордону з Російською Федерацією.Ініціатори і організатори проведення акції:

Харківська обласна Асоціація громадських організацій інвалідів і ветеранів війни та Харківський обласний Комітет ветеранів військової служби – учасників Холодної війни.

Складові частини акції:

  1. Інформаційно-аналітична.
  2. Практично-роз’яснювальна.

Перша частина акції проводиться повсякденно з 23 лютого 2014 року силами членів організацій-ініціаторів. Ця частина має на меті військово-політичний аналіз подій в Україні та за її межами, які становлять небезпеку суверінітету та теріторіальній цілісності нашої держави.

Друга частина акції спрямована на організацію практичних заходів патріотично-виховного характеру.

В межах другої частини акції 4-го квітня 2014 року відбулася «Польова зустріч ветеранів, представників релігійних та громадських організацій з сучасними захистниками Вітчизни» неподалік від їх бойових порядків. Зважаючи на погодні негаразди селищні ради населених пунктів Малі Проходи та Веселе Харківської області люб’язно надали для зустрічі свої будинки культури.

Основна мета заходу – підтримання морально-бойового духу військовослужбовців Збройних Сил України, які вже тривалий час знаходяться на польових навчаннях у Харківській області поблизу кордону з Російською Федерацією.

Склад делегації, яка відвідала наших ратників:

ДРОБОТЬКО Валентина Іванівнакерівник делегації – виконавчий директор Харківської обласної Асоціації громадських організацій інвалідів і ветеранів війни, учасник Великої Вітчизняної війни, заслужений вчитель України;

Отче Олег КОЗУБ – настоятель Свято-Миколаївської парафії села Циркуни Української автокефальної православної церкви;

ГОНЧАРЕНКО Олексій Миколайович – Голова Харківського обласного Комітету ветеранів військової служби – учасників Холодної війни, полковник у відставці, ветеран військової служби; 

КОРОТКОВ Борис Іванович – Голова Харківського громадського об’єднання  «Чорнобильский Спас»;

ДАНИЛЕНКО Віталій Васильович – член обласної организації «Спілка ветеранів-підводників ім. Героя Радянського Союзу І.І. Фісановича», капітан другого рангу у відставці, ветеран військової служби;

ШЛЯХОВ Володимир Фролович – член Ради ветеранів Комінтернівського району міста Харкова, майор у відставці, ветеран військової служби; 

ВЕПРЕЦЬКИЙ Олексій Іванович – член громадської організації «Товариство учасників руху»;

СЕРГІЄЦЬ Олександр Миколайович – завідуючий філії дитячої музичної школи Харківського спеціального навчально-виховного комплексу імені В.Г. КОРОЛЕНКА (гімназія-інтернат для сліпих дітей);

БОНДАРЕНКО Людмила Петрівна – керівник дитячої групи хору гімназії-інтернату для сліпих дітей. 

Також до складу делегації увійшли учасники бойових дій на теріторії інших держав, ветерани військової служби України, вихованці гімназії-інтернату для сліпих дітей, представники засобів масової інформації. (Харківського ОТБ, Медіа-центру Міністерства оборони України). 

Супроводжував делегацію командир одного з бойових підрозділів майор Федір ШЕВЧЕНКО.

Координатор проведення акції ШЛЄПОТІН Ігор Іванович – Перший заступник Голови Харківського обласного Комітету ветеранів військової служби – учасників Холодної війни, полковник у відставці, ветеран військової служби.

Отче Олег КОЗУБ – настоятель Свято-Миколаївської парафії села Циркуни Української автокефальної православної церкви – провів богослужіння і окропив військовиків свяченою водою.

У своїх виступах ветерани підкреслили особливу роль молодих захистників Вітчизни в сучасній історії незалежної України. Вони побажали солдатам і офіцерам стійкості, впевненості у правоті своєї справи, високого професійного рівня у володінні технікою і зброєю, міцного здоров’я та найскорішого повернення до своїх родин.

ГУЗЬ Василь Іванович – член Президії Харківського обласного Комітету ветеранів військової служби – учасників Холодної війни, полковник у відставці, учасник бойових дій у Чехословаччині 1968 року, розповів молодим бійцям, як свого часу гартував свій бойовий дух і вчився долати страх перед боєм.

ЛИМАК Володимир Васильович – представник Харківського громадського об’єднання «Чорнобильский Спас» натхненно прочитав свого вірша «Мій народе», присвяченого захисникам нашої незалежної держави. http://hok-vvs-uhv.io.ua/

Особливо тепло зустріли суворі ратники виступ дитячої групи хору гімназії-інтернату для сліпих дітей під керуванням БОНДАРЕНКО Людмили Петрівни. Маленький соліст Міша СЕРБІН розчулив присутніх своїм чудовим голосом. Відсутність зору не завадила хлопчику продемонструвати свій талант співака.

Вихованці Харківського спеціального навчально-виховного комплексу імені В.Г. КОРОЛЕНКА (гімназії-інтернату для сліпих дітей) спілкувалися з бійцями, фотографувался на пам’ять, цікавилися стрілецькою зброєю. Вади зору дітей не позбавили їх живого інтересу до життя і прагнення спілкування з людьми.

Представники делегації подарували бійцям де-які речі, які необхідні в повсякденному житті (особливо в польових умовах), а також книжки до біблітеки.

Командири підрозділів висловили щиру подяку за проведення зустрічі, за моральну і матеріальну підтримку військовиків з боку ветеранів і представників релігійних та громадських організацій.

Патріотична акція «ЗАХИСТИМО І ЗБЕРЕЖИМО УКРАЇНУ» безстрокова і буде тривати доки існує загроза суверінітету і теріторіальній цілісності нашої держави.

 

http://hok-vvs-uhv.io.ua/album668258 Повний фотозвіт про проведений захід

 

05 квітня 2014 року       БОНДАРЕНКО Ігор Андрійович - секретар Президії Харківського 

                                       обласного  Комітету ветеранів військової служби – учасників Холодної

                                       війни,   полковник запасу, ветеран військової служби

 

 

 Обновлен 07 апр 2014. Создан 06 апр 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Besucherzahler most beautiful Russian and Ukrainian brides
счетчик посещений