Інформационная платформа участников Холодной войны
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ УЧАСНИКІВ ГІБРИДНИХ ВІЙН - ВЕТЕРАНІВ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

СВОБОДУ НАДІЇ САВЧЕНКО!

ГАНЬБА РОСІЙСЬКОМУ СУДИЛИЩУ! ГОСПОДЬ ВАМ СУДДЯ, ПУТІН, ЛАВРОВ, ШОЙГУ ТА ІНШІ МІЖНАРОДНІ ЗЛОЧИНЦІ. СМЕРТІ БЕЗНИВИННИХ СТАНУТЬ ВАМ ВПОПЕРЕК. МЕРТВІ ПРАВЕДНИКИ ДЛЯ СВОЇХ КАТІВ СТРАШНІШІ ЗА ЖИВИХ. 

      Російське судилище у будь-якому випадку програло. Сфальсифікована справа, підкуплені або залякані свідки, затягування процесу - це посміховисько з правосуддя.

        Одна єдина українська жінка - офіцер, патріот - зробила справу, яку не змогли зробити бригади чоловіків. Вона перемогла СИСТЕМУ російського кремлівського беззаконня. Незламний дух Надії Савченко вже у віках і на його тлі увічнено ганьбу кремлівського злочинного угруповання на чолі з недоумком 21 сторіччя.

       Живою чи мертвою вона вже перемогла. Герой України, зразок непоказового патріота, довела, що і один у полі воїн.

 

        22 березня 2016 року - стане чорною датою в історії судової системи Російської Федерації. Невинна людина - громадянка України, офіцер-захисник своєї Батьківщини - показово і цинічно засуджена на 22 роки позбавлення волі.

        Надія Вікторівна Савченко висловилась у своєму листі з неволі:

"Це було класно! Ми зробили всім очевидне відкриття, що суд Росії це не закон, а цирк Шапіто! Судді і прокурори виглядали просто жалюгідно... Насправді вироком мені вони підписали смертний вирок собі!".

        У зверненнях до своїх адвокатів вона заборонила "подавать аппеляцию, прошение о помиловании, признание вины" від свого або її імені.

        Надія подякувала всім українцям, які підтримували її. Боротьба за свободу триває! Ми переможимо! Слава Україні!Обновлен 25 мар 2016. Создан 10 мар 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Besucherzahler most beautiful Russian and Ukrainian brides
счетчик посещений